Gaziantep Evden Eve Taşıma, nakliyat ve Taşımacılık Fiyatları

Gaziantep Evden Eve Taşıma, nakliyat ve Taşımacılık Fiyatları
15.05.2021
2.255

Gaziantep Evden Eve Nakliyat ve Taşıma Fiyatları

Şehir içi Taşıma Fiyatları

2016 yılı için Taşımacılık Fiyatları

(NOT) Evden eve Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık Fiyatlarımızda Değişikliğe gitmeyerek buyılda aynı ücretlerle sizlere hizmet vermekteyiz.

1. Eşyanın.2+1 3+1 4+1 vs eşyanın çokluğu ve niteliğine göre expertiz elemanlarımız tarafından ücretsiz keşif yapılır ve eşyaların boyutları ve niteliğine bakılır.

2. Taşınacak evin kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata taşınacağı eğer katlar düşükse asansör gerektirmez bu taktirde asansörsüz taşınır ve taşıma ücretleri 600 TL ila 700 TL aralığında fiyat belirlenir.

3. Eğer örneğin 1 inci kattan alınıp 5 inci kata gidecekse 5 inci kata asansör kurulur. Tek taraflı asansörlü fiyatlar ise 650 TL ila 900 TL arsında değişir eşya niteliğine göre Fiyat tam olarak tespit edilir.

4. Katlar örneğin 3 üncü kattan alınıp 10 kata gidecekse her iki Tarafa asansör kurulur asansörle taşınır iki taraflı asansörlü fiyatlar ise 850 ila 1200 aralığında değişi.

5. Son olarak eşyanın kimin Tarafından ‘da toplanacağı yani mutfak gereçleri süs eşyaları elbiseler vs bu gibi eşyalar bayan elemanlarımız tarafından taşınma gününden bir gün önce kolilere ve hazırlanır bunun için ekstra bir ücret talep edilir.

Şehirlerarası Evden Eve Taşıma Fiyatları

Öncelikle eşyanın hangi ilden alınıp hangi ile götürüleceği ve alınacak eşyaların kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata gideceği eşyaların kim tarafından toplanacağı yani kıyafetler kırılacak mutfak eşyaları vs gibi analiz edilir. ve Bu sayede Gaziantep şehirler arası nakliye fiyatları belirlenir ve bu sayede Gaziantep’te uygun şehirler arası taşımacılık ücretlerinden faydalanırsınız.

Eşyanın hangi ambalaj malzemelerinin kullanılacağı yani eşya bir başka ilde Depo yamı yoksa eve mi gideceği. sigorta yapılacak eşyanın niteliği bunlar ücretsiz gönderdiğimiz exper elemanı tarafından incelenip fiyatlandırılıp müşteriyle teklif edilir. Bu sayede Gaziantep’te şehirler arası taşımacılık ve nakliye ücretleri daha şeffaf bir hal alır.Birebir anlaşma yapıldığı taktirde sözleşmesi hazırlanır taşınma gününde ona göre araç ve eleman temin edilir faturalandırılıp taşınma bittiğinde müşteriye teslim edilir.

 

Büro ve işyeri fabrika hastane okul vs gibi Taşımacılıkta’ da ücretsiz gönderdiğimiz exper elemanı tarafından incelenip fiyatlandırılıp müşteriyle birebir anlaşma yapıldığı taktirde sözleşmesi hazırlanır taşınma gününde ona göre araç ve eleman temin edilir faturalandırılıp taşınma bittiğinde müşteriye teslim edilir.

Şehirlerarası Taşımada Çok dikkat etmelisiniz

Bilindiği gibi her sektörün merdiven altı diye tabir edilen ve yasal olmayan yollarla çalışan kişileri mevcuttur. Bunun gibi Evden eve taşıma sektörün de buna benzer çalışmalar yürütüldüğünü görmekteyiz

Bu şekilde çalışan kişilerin aslında bir firmaları yoktur. Bu kişiler, evden Eve nakliye sektöründe ne bir çalışan ne bir işverendir. Ne yazık ki bir çok kimse vergi ödemeyen, müşteriye karşı hiçbir sorumluluğu bulunmayan korsan kişilerle çalışmak zorunda kalmaktadır.

İnternet üzerinden verdiği paralı reklamlarla iş alan bu korsan kişiler, aldıkları işi belli bir komisyon karşılığında diğer firmalara satmaktadırlar. Bu da müşterinin taşıma ücreti olarak daha fazla ücret ödemesi sorununu ortaya çıkarmaktadır.

Bunun yanında müşterinin eşyalarına bir şey olduğu takdirde karşısında muhatap bir firma bulamama durumu ile karşı karşıya kalmaktadır.

Bu kişilere bizler nakliyat komisyoncuları adını vermekteyiz. Bu kişiler herhangi bir firmaya sizin eşyanızın tam niteliğini veremeden evinizi başkalarına devreder ve siz taşınma gününde ilk görüştüğünüz nakliyeci değil de Karşınızda başka bir nakliyeci görürsünüz. Evinizi taşımaya gelen bu firma eşyalarınızın niteliğini gördüğünde

Bu taşıma ücretinin maliyetini kurtarmadığını öne sürerek bu çalışmanın fiyatını kabul etmeyerek ya işten vazgeçer yada tekrar pazarlık masasına oturtur sizi.

Ve bu durum evini taşıttıracak olan insanları oldukça rahatsız edip Birçok planını alt üst etmektedir.

Sizlere tavsiyemiz; gerçek firmalarla çalışın, araştırın ve “mutlaka” seçmiş olduğunuz nakliyeciyle aranızda bir resmi sözleşme düzenleyin ve sözleşmede taşıma ücretini esas konu edinin..

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MEHMET GÜNASLAN
MEHMET GÜNASLAN
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın