Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Şirketleri

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Şirketleri
15.05.2021
2.351

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Şirketleri

Hızla yükselen evden eve taşımacılık sektöründe Gaziantep genelinde 70 adet şirket hizmet vermektedir. Bunlardan 19 adedi Resmi konfederasyon üyesidir.

Bir çok Gaziantep evden eve taşımacılık firmasının sadece ofisi bulunmakta olup, aldığı işleri komisyon yoluyla yapmaktadır. Bu durum araçları ve ciddi maliyeti olan firmalara zarar vermektedir.

Örneğin; telefon yoluyla sadece ofisi olan bazı evden eve taşımacılık şirketleri maliyetinin bile altına iş almakta ve bu işleri araçları olan yerleşik firmalara komisyon karşılığında satmaktadır. Bunu yapan firmaların müşteriye karşı bir sorumluluğu da bulunmamaktadır. Bu durum ciddi anlamda Evden Eve Taşımacılık yapan esnafa zarar vermektedir. Çünkü sadece telefon ve ofis masrafı dışında bir gideri yoktur. Çalıştırdığı sigortalı elmanı yoktur ve evden eve taşıma için diğer firmaların binlerce Türk Lirası verip sermaye bağladıkları yüksek katlar için kullanılan Evden Eve Taşıma Asansörü bulunmamaktadır.

Gaziantep ev taşıma firmaları arasında Bu şekilde çalışan bir firma ile iş yapan müşteri, eşyaların taşınması sırasında herhangi bir sorun olduğunda; müşteri karşısında resmi muhatap bulamamaktadır. Dolayısıyla ciddi mağduriyet oluşmaktadır.

Gerçek bir evden eve firmasını korsan firmadan ayırt etmek için lütfen şunlara dikkat edin.

 

    1. Gerçek evden eve firmasının mutlaka bir sabit telefonu olur.
    2. Gittiğiniz sizi karşılayacağı bir ofisi ve kendi adına düzenlettiği taşımacılık sözleşmeleri bulunur.
    3. Ulaştırma Bakanlığı onaylı, K3 Yetki Belgesi‘ne sahiptir.
    4. Taşımada üzerinde kendi firmasının logosu bulunan araçlara sahiptir.
    5. Firma eğer uzun vadeli bu işi yapıyorsa mutlaka kendi evden eve taşıma asansörüne sahiptir.

Gaziantep Güneydoğu evden eve taşımacılık Yukarıda belirtilen gerçek firma olma özelliğini her daim koruyup Gaziantep’te evden eve taşımacılık şirketleri arasında daima kurumsal kimliğiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Nitekim Doğru yöntemlerle evden eve taşıma işleminden kazandığı referanslarla Kulakdan kulağa İyi yorumlar alarak Müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Gaziantep evden eve nakliyat firmaları Arasında Güneydoğu evden eve taşımacılık En son ambalajlama teknikleri ile Gaziantep’te en iyi evden eve taşımacılık şirketi olarak bilinmektedir. Havalı Patpot ile yapmış olduğu ambalajlama tekniği Gaziantepte evden eve taşımacılık firmaları arayanların tercihi olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MEHMET GÜNASLAN
MEHMET GÜNASLAN
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın