Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık
15.05.2021
3.577

Gaziantep’ta ekonomik koşulların gelişmesi ve nüfusun artmasyla birlikte binaların kat yüksekliği artmaya başladı. Bu durum kullanılan mevcut evden eve taşıma asansörlerinin yetersiz kalmasına neden oldu. Gaziantep Evden Eve Taşamacılık‘taki bu sorunu çözmek için Firmamız, Güney Kore merkezli Horyong firması ile temasa geçti. İhtiyacımız olan 70 metre uzunluğa sahip, 25. kat irtifasına kadar çıkabilen, denge hassasiyeti açısından yüksek ağırlığa sahip bir asansör siparişi verildi.

2015 yılının Şubat ayında Hor yong firması bize asansörü teslim etti. Bu teslimatla birlikte Türkiye’de çok az sayıda bulunan Gökdelenler arası taşımacılık yapabilecek özellikte bir evden eve taşıma asansörününü Gaziantep’e kazandırmış olduk. Bu sayede insanlar evini veya ofisini Gaziantep’te taşımak İstediğinde Güvenilir ve kaliteli hizmet alabileceği kurumsal bir firma kimliği taşıyan Güneydoğu taşımacılık hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Gaziantep evden eve taşımacılık Firmaları içinde Taşımacılıkta kullandığımız materyalleri ve araçları daima güncel tutarak en yeni ambalaj ürünlerini kullanarak taşınacak olan ürünlerin doğru nakliye yapılmasını sağlamaktayız. Örnek verecek olursak bunlardan. Havalı elyaf patpatlar Şu an Evden eve taşımacılık firmaları içerisinde nadiren göre bileceğiniz bir ambalaj malzemesi olarak firmamızda kullanılmaktadır. Gaziantep’te evden eve nakliye yaptıranlar Güneydoğu taşımanın kullandığı bu Ambalaj ürünlerinden oldukça memnun olduklarını gerek vew sitemizin Google yorumlarında Gerekse sosyal alemde dile getirmektedirler.

Eğer yüksek katlı bir evinizde ya da ofisinizde taşınması gereken eşyanız varsa, yüksek katlara çıkabilen asansör bulmakta zorlanıyorsanız. Güneydoğu Taşıma bu konuda size makul bir çözüm sunabilir.

Tüm Güneydoğu Anadolu Bölgesi için asansörümüz kiralanabilmektedir. Ancak öncelik kendi firmamıza aittir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MEHMET GÜNASLAN
MEHMET GÜNASLAN
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın