Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Hakkında

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Hakkında
15.05.2021
2.056

1982 yıllarında başladığımız nakliyat işimizi, 2000 yıllarda artan talep üzerine Gaziantep evden eve nakliyat ve taşıma olarak geliştirdik. Aile şirketi olarak bugüne kadar şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta binlerce taşıma tecrübesine sahip bulunmaktayız.

Bu tecrübemizi daha da geliştirerek gerek ev taşımacılığında gerekse hastane, okul, büro, fabrika sağlık ocağı gibi yerleri taşıyarak iş tecrübemizi daha geniş alanlara ulaştırmayı başardık

Avrupa’dan ithal ettiğimiz dış cephe asansörlerimizle sektörde hatırı sayılır bir yer edindik.

Taşınma sırasında Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için geliştirdiğimiz ambalajlama sistemi ile koruma altına alıyoruz

Gaziantep evden eve nakliyat ve taşıma firmamızda bulunan araçlarımızın İstanbul’dan özel olarak yaptırdığımız kamyonet kasalarıyla eşyalarınız kırık ve çizik, yağmur, kar gibi olumsuz koşullarından korunarak taşınır.

Evden eve taşımacılık firmamız, 25. kata kadar çıkabilen asansörümüzle Gaziantep’e ve Ülkemize hizmet etmekten de ayrıca mutluluk duyuyoruz.

Öncelikle tüm eşyalarınız için firmamız tarafından keşif hizmeti yapılır. Sonra taşınma gününde mobilyacı elemanlarımız tarafından sökülür. Paketlenerek araçlarımıza yüklenir. Taşınacak yere ve eşyanın niteliğine göre özel ambalaj malzemeleri ve teknik becerisi yüksek, tecrübeli çalışanlarımız tarafından paketleme yapılır.

Paketleme şekli, şehir içi taşıma veya şehirler arası taşımaya göre faklılık gösterebilir. Beyaz eşyalar, mobilyalar, ev aksesuarları, oturma gurupları darbe ve çizilmeye dayanıklı olacak şekilde paketlenir.

Siz değerli Müşterilerimize ve Gaziantep’imize yakışır bir şekilde bu hizmetlerimizi de devam ettireceğimizi önemle belirtiyoruz.

Gaziantep Evden Eve Taşıma

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
MEHMET GÜNASLAN
MEHMET GÜNASLAN
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi Arayın